Hova kerüljön a sapka hímzés?

Sapka hímzés

Amennyiben valamilyen céget népszerűsítő terméket szeretne megvásárolni, valamint más vállalkozással előállíttatni, akkor böngéssze végig a cegespolo.eu weboldal lehetőségeit! A sapka hímzés remek megoldás ahhoz, hogy többféle embercsoportot megcélozzon a termékeivel.

A baseball sapka többféleképpen emblémázható. Egyrészt lehet a silt részére is logót helyezni, másrészt pedig a hátsó részére. Ezzel azt az embert is meg tudja fogni, aki elölről látja a sapkát, illetve azt is, aki esetleg sorban állva nézegeti az előtte álló baseball sapkáját. A weboldal kollégáitól még több információt megtudhat a speciális szolgáltatásokkal kapcsolatban. Bármilyen kérdése merüljön fel, akár a technológiát, akár az értékesítést érintve, a tapasztalt szakemberek mindent meg fognak tudni válaszolni.

A sapka hímzés előtt célszerű átbeszélni, hogy hová is szeretne a terméken a logót elhelyezni. Ráadásul az is lényeges, hogy milyen színű emblémát választ. A sapka hímzés végösszegét ugyanis meghatározza a logó mérete és árnyalata is.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás