Hol vásároljon flipchartot?

Szeretne az irodájába egy olyan eszközt, amit rendkívül sokféleképpen fel tud használni, viszont nem kerül sokba és nagy helyet sem igényel? A flipchart az összes fenti kritériumnak teljes mértékben megfelel, hiszen rengeteg módon felhasználható.

Az üvegfelület tökéletesen alkalmas arra, hogy egy marker segítségével tudjon rá írni vagy rajzolni, a mágneses tulajdonságának köszönhetően pedig külső elemeket is el tud rajta helyezni, mint például kiegészítő jegyzeteket, ábrákat. A flipchart a tetején rendelkezik egy csíptetővel is, ami lehetővé teszi, hogy A1-es méretű papírlapokat is el tudjon rajta helyezni. Ezen felül pedig elmondható az is, hogy a szállítása igen könnyedén megoldható, hiszen az eszköz összecsukható, innentől kezdve pedig elég csak felkapni és már indulhatunk is.

A flipchart tehát lehetőséget ad arra is, hogy külsős helyszíneken tudjunk tárgyalni. Az eszköz ára sem számít megterhelő kiadásnak, így még a kisebb költségvetésű vállalatok is megengedhetik maguknak a megvételét.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás