Hazánkban új kezelésnek számít a Vaser lipo eljárás

Vaser lipo
Vaser lipo

A zsírleszívás, már régebben alkalmazott esztétikai kezelés, de a felépülési ideje hosszabb és esetleg roncsolhatja a környező szöveteket. Ezzel szemben, a Vaser lipo ultrahanggal távolítja el a megcélzott zsírlerakódásokat a testből, sokkal kíméletesebben, mint a régebben alkalmazott zsírleszívás. A LipoSelection® technikával végzett Vaser lipo beavatkozást, vagy teljes altatásban, vagy helyi érzéstelenítéssel történik.

Nagyobb felületeket lehet kezelni vele, mint a hagyományos zsírleszívással és sokkal gyorsabb a felépülési idő. Ezen felül, sem duzzanat, sem bevérzés nem jellemzi ezt a kezelést, majd egy fél napos pihenő után vissza lehet térni a régi ritmusba. A Vaser lipo kezelés hazánkban teljesen újnak számít és a gyors regenerálódás mellett óriási előnye, hogy a zsír az eltávolítás után, egy speciális centrifugálást követően, felhasználható például ajakfeltöltésre, mellnagyobbításra, ráncfeltöltésre, mindenféle allergiás reakció veszélye nélkül. Ugyanis a saját leszívott zsír kerül felhasználásra, csak másik helyen.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás