Ha komolyra fordul az ügy, akkor lép be a képbe a védőügyvéd

Ismerős az amerikai rendőrfilmek képkocáiról a mondat: „ügyvédet akarok”? Nyugodtan reagáljon Ön is így, ha bűncselekménnyel vádolják! A védőügyvéd az Ön érdekét szolgálja. Érdemes már a büntető eljárás elindításakor szakértő segítséghez fordulni, hiszen a törvénnyel szemben nem sok esélye van azoknak, akik ismeretlenek a jog területén.

Megnyugtató lehet az eljárás alá vont személynek a különböző hatóságok előtti szakszerű képviselet, valamint a tudat, hogy a jogi szaknyelvben és a bürokráciai eljárásban gyakorlott személy áll mellette. Egy tapasztalt védőügyvéd objektívan képes felmérni az ügyet, olyan apró összefüggéseket keresve, amely elkerülhette a hatóságok figyelmét.

Megbízható jogi támogatást nyújt és minden törvényes eszközt bevet, hogy az ügy megítélése pozitívabb mederbe térjen. Ehhez mindenképpen fontos a védőügyvéd és a védenc közötti elengedhetetlen bizalom, hiszen fontos információk visszatartásával akár az egész ügy tévútra fordulhat. Cserébe az ügyvéd titoktartásra kötelezett, tehát harmadik félnek nem adhatja ki az ügy részleteit.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás