Gyors zsíroldó autósampon

Zsíroldó autósampon

Az ápolatlan, koszos autó rossz benyomást kelt az emberekben, sokan tartják igénytelennek a piszkos autó gazdáját. Autót mosni nem mindenki szeret, de ha van az udvaron hely, víz és akad némi autósampon, akkor a járműt mindjárt tisztává lehet varázsolni.

A samponvásárláshoz még el sem kell hagyni a lakást, mert online is be lehet szerezni a ridestyle.hu webáruházból. Bár a neve lehet nem erről árulkodik, az online motoros szaküzletben autós kiegészítők és ápolási szerek is megvásárolhatóak. A Turtle Wax márkájú termékek az autó teljes felületének tisztítására és ápolására kínálnak megoldást. A Turtle Wax Car Wash autósampon kiváló ára mellett, olyan nagyszerű tulajdonságokkal is rendelkezik, mint a magas habzás vagy a cseppmentes száradás.

A jól hígítható termék rendkívül környezet- és felhasználóbarát. A kellemes, enyhén citromos illatú autósampon pH semleges, gyors zsíroldó, magas fényt biztosító és kiváló habzású. Erős súrolás nélkül alkalmazható az utcai és közlekedési szennyeződések eltávolítására.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás