Gyógygomba az idegrendszer védelmében

Gyógygomba
Gyógygomba

A mai világban a vásárlók egyre inkább keresik azokat a termékeket, amelyek természetes alapanyagokkal vannak elkészítve. Fontos a természetesség, hiszen egyáltalán nem mindegy, hogy milyen vitaminokat és ásványi anyagokat visz be a szervezetébe. A Myco Crystal gyógygomba nem másból készül, mint kínai süngombából. Ez a fajta telepes, más néven a Hericium erinaceus a keleti gyógyászatban tölt be jelentős szerepet. A speciális gomba már évszázadok óta megbecsült és igen sok kínai körében közkedvelt.

A süngombát szokták még oroszlánsörény gombának is nevezni, hiszen valóban úgy néz ki, mint hogyha egy oroszlán sörénye lenne. Egy legenda szerint, akik rendszeresen fogyasztanak a gombából, azoknak a memóriájuk tökéletessé változik, és az idegeik is lenyugszanak. A süngombát elsősorban az idegrendszerre gyakorolt hatása miatt szokták fogyasztani. A speciális gyógygomba a központi és a perifériás idegrendszer kialakulásában és annak egészséges működésében is szerepet játszik. A süngombával javíthatja az agyi funkcióit.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás