Gumírozott súlytárcsa kedvező áron

Gumírozott súlytárcsa
Gumírozott súlytárcsa

A testedzés egy külön válfaja a testépítés. Ennek gyakorlására a kondigépek mellett, szükség van szabadsúlyokra. A Fittsport webáruházban kiváló minőségű súlytárcsa vásárolható, amelyek tökéletesen alkalmasak ezen feladatok ellátására.

Az izomtömeg növelés és szálkásítás kellékei ezek, hiszen könnyen változtatható a súlyuk és bármikor könnyen edzhetünk velük. Az internetes áruházban beszerezhető súlytárcsa mindegyike gumírozott, így kényelmes fogást biztosít, ugyanakkor esztétikai szempontból is kellemes látványt nyújtanak.

Ezek a tárcsák 30, illetve 50 milliméteres végű rudakhoz használhatóak. A webáruházban igen széles választékban találhatóak meg ezek a termékek. Az 1,25 kilogrammostól a 20 kilogrammosig szinte minden méretben kapható. Így igen nagy a kombinációs lehetőség az edzések során.

Az izomtömeg növeléséhez a nehezebb súlytárcsa az ideális választás, a szálkásításhoz, azonban már a könnyebb súlyok is megfelelnek. Látogasson el Ön is a Fittsport sportszer webáruházba és vásároljon jó áron megfelelő edző felszereléseket!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás