Gree légkondicionáló új kivitelben

Gree légkondicionáló
Gree légkondicionáló

Ön is egy olyan készüléket keres, amelyik segít tisztán tartani a levegőt, párátlanítja a lakást és még a komfortérzetet is javítja? Akkor a shop.minuzolklima.hu weboldalon jó helyen jár! A Gree légkondicionáló remek energiaosztályban szerepel, ami nem más, mint az A+. Az áruházban elérhető GREE GWH12KF-K3DNA6G klíma minden otthonban megállja a helyét, legyen szó egy nagyobb, tágabb terekkel rendelkező épületről, vagy egy szűkebb szobákat bitorló lakásról. Az oldalfali split klíma két egységgel kerül beüzemelésre.

Az egyik egységben található a kondenzátor, ami a hűtésről és a fűtésről gondoskodik, a másik pedig a kényelmi funkciókról gondoskodik a lakáson belül. A hűtőeszköz működés közben igen hangos, ezért ezt a szakemberek a külső egységbe szerelték be, ami az ingatlan külsejére kerül. A Gree légkondicionáló főbb jellemzői közé tartozik az aktív szénszűrő, a „Silver Ion” szűrő, az öntisztító funkció és a hőcserélő kiszárító, valamint az energiatakarékos üzemmód. Ezeken kívül természetesen elérhető a turbó, a párátlanító és az éjszakai üzemmód, az automata légterelés, valamint a szobahőmérséklet kijelzés.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás