Giorgio Armani parfüm megfizethető áron

Giorgio Armani parfüm
Giorgio Armani parfüm

A parfümökről sokan nem tudják, hogy kinek a nevéhez is fűződnek, jobban mondva, ki volt az a személy, aki bevezette és elterjesztette a parfümök használatát. Medici Katalin a francia királyi udvarban alkalmazott először illóolajt, ami rövid idő alatt népszerűvé vált. A Giorgio Armani parfüm minőséget képvisel, hiszen a híres cég a nevéhez méltón állítja elő a luxusillatot. A valódi alkohol tartalmú parfümök gyártása magyar vonatkozásokkal is rendelkezik, Lokietek Erzsébet személyében. Az 1305 és 1380 között élő Károly Róbert felesége parancsára elkészítették az első alkoholt is tartalmazó illatot.

Ezt a fajta parfümöt Európa csak „magyar víz” néven emlegette. Az igazi tömör, tartós parfümöket a reneszánsz korában kezdték el előállítani Olaszországban. Ekkoriban már igazi művészetnek számított az illatok készítése, amelyeket a francia hercegi feleség terjesztett el. A Giorgio Armani parfüm gyártása sok-sok évvel később kezdődött el. Ezeket az illatokat azért kedvelik az emberek, mert magas minőséget és magát a luxust képviselik.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás