Furcsa kapcsolatok vannak

Különböző kapcsolatok alakulása
Különböző kapcsolatok alakulása

Mindenki igyekszik megtalálni a párját, akivel szépen leélheti az életét. Különböző kapcsolatok születnek ebből a vágyból, szerencsés esetben már első próbálkozásra sikerül megtalálni az igazit. A jó kapcsolatok a kölcsönös szerelmen, majd szereteten, tiszteleten és bizalmon alapszanak.

De mi van akkor, ha megszakad valami miatt ez az idill? Vannak, akik azt tartják, hogy a volt partnerrel soha többet. Igen ám, de amikor hiányozni kezd, azzal vigasztalja magát, hogy a kapcsolatuk zsákutcába vezetne második alkalommal is, mert nem működne.

Majd egy idő után, valahol összefutnak, pár szót váltanak, megérzik egymás illatát és már a sok keserűségre nem is tudnak gondolni, csak az együtt töltött szép időkre. Újra elkezdenek vonzódni egymáshoz.

Amennyiben mindkettejüknek van már új párjuk, akkor a kapcsolatok titkos viszonyok lesznek, mert nem merik felvállalni, hogy újra együtt vannak. Furcsa helyzet alakul ki, amit minél előbb rendezniük kell. Hogy miként? Ezt mindenkinek, magának kell tudnia!

Print Friendly, PDF & Email

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás