Furcsa kapcsolatok vannak

Különböző kapcsolatok alakulása
Különböző kapcsolatok alakulása

Mindenki igyekszik megtalálni a párját, akivel szépen leélheti az életét. Különböző kapcsolatok születnek ebből a vágyból, szerencsés esetben már első próbálkozásra sikerül megtalálni az igazit. A jó kapcsolatok a kölcsönös szerelmen, majd szereteten, tiszteleten és bizalmon alapszanak.

De mi van akkor, ha megszakad valami miatt ez az idill? Vannak, akik azt tartják, hogy a volt partnerrel soha többet. Igen ám, de amikor hiányozni kezd, azzal vigasztalja magát, hogy a kapcsolatuk zsákutcába vezetne második alkalommal is, mert nem működne.

Majd egy idő után, valahol összefutnak, pár szót váltanak, megérzik egymás illatát és már a sok keserűségre nem is tudnak gondolni, csak az együtt töltött szép időkre. Újra elkezdenek vonzódni egymáshoz.

Amennyiben mindkettejüknek van már új párjuk, akkor a kapcsolatok titkos viszonyok lesznek, mert nem merik felvállalni, hogy újra együtt vannak. Furcsa helyzet alakul ki, amit minél előbb rendezniük kell. Hogy miként? Ezt mindenkinek, magának kell tudnia!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás