Internetes fotókönyv és naptár készítése

Fotókönyvek, naptárak készítése online

Az embereknek egyre több fotója van, hiszen ma már akár telefonnal, akár a legegyszerűbb fényképezőgépekkel is készíthetők jó minőségű képek. A legtöbb fényképet adathordozókon vagy számítógépen tárolják manapság, de a legjobbakat, azért szereti mindenki kinyomtatni, hiszen a papír alapú fotó az mindig más. Egyre profibb kivitelben rendelhetők ma már olyan saját fotókat tartalmazó „kiadványok”, amelyeket a megrendelő szerkeszt. Cégünk által lehetősége van Önnek is erre. Amennyiben érdekli, hogyan is működik ez, elmondhatjuk, hogy a fotókönyvek, naptárak készítése online egy nagyon egyszerű folyamat, hiszen tudatosan úgy állítottuk össze a szerkesztési lépéseket, hogy azok is boldogulni tudjanak vele, akik kevésbé értenek a számítógéphez. Önnek a megadott opciók közül kell választania, meghatározni a nyomtatandó kiadvány fajtáját, hogy milyen alkalmat szeretne bemutatni, a méretét, stílusát, mi megadjuk a felhasználandó fotók mennyiségét és már kezdődhet is a munka kreatív része: a szerkesztés.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás