Fordulatszámmérő jó minőségben

Fordulatszámmérő

Szeretné megmérni egy tárgy felületi sebességét, illetve fordulatszámát? Akkor számos hasznos terméket fog találni a muszeroazis.hu weboldalon. Most éppen kétféle fordulatszámmérő közül lehet választani.

Mind a kettő lézeres irányzék használatával végzi el a méréseket. A RPM, illetve a REV módszer szerint is lehetséges a számolás. A fordulatszámmérő kijelzője háttérvilágítással rendelkezik. A vásárláskor többféle tartozékot is kap.

Például van a csomagban elem, használati utasítás, hordozótáska és fényvisszaverő ragasztócsík. A készülék azonnali jelzést ad arról, ha túl alacsony a töltöttségi szintje. A fordulatszámmérő széles mérési tartománnyal rendelkezik, mellette pedig igen precíz. Az utolsó mérés eredményét mindig kijelzi a képernyőn.

Műanyag, csúszásgátló anyag van az oldalán, ami csökkenti az elejtés valószínűségét. Érdemes minél hamarabb leadnia a megrendelését, mert a fordulatszámmérő szállítása most ingyen történik. Tekintse meg a többi mérőeszközt is a honlapon és válogasson a remek ajánlatok közül!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás