Fontos elemezni a pneumatikus szelep vezérlési módját

Egy pneumatikus szelep sematikus rajza
Egy pneumatikus szelep sematikus rajza

Mivel a legtöbb pneumatikai rendszer roppant összetett szerkezet, ezért csakis olyan komponenseket kell felhasználni, amelyek jó minőségűek és strapabíróak. A kiválóan nívós pneumatikus szelep mindenképp alapkellék lehet egy komplexebb rendszerben, ahol a végső cél a hosszú távú, gondmentes működés. Természetesen ennek eléréséhez mindenképp tudni kell, hogy hogyan is működik egy pneumatikus szelep.

A vezérlési mód elemzése leegyszerűsítheti a megértést. Ezen típusnál közvetlen, direkt vezérlés figyelhető meg, amelyik az elektromos áram generálta mágneses tér erejét alkalmazza a szelep nyitásához. Ilyenkor nincs szükség más energiaforrásra vagy segédenergiára. Természetesen, ha nem érintkezik a szelep a villamos energiával, akkor az zárva marad.

Érdemes ezt a kelléket megvásárolni a http://www.hafner-pneumatika.com/hafner-szelepek honlapról, amelyik évek óta bizonyítja minőségét és ügyfélközpontúságát a forgalmazást és gyártást tekintve. Az itt található pneumatikus szelep mindenképp megfelel az igényeknek és követelményeknek.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás