Folyamatosan tökéletesítik a Hörmann garázskaput

Távirányítós kapu
Távirányítós kapu

A Hörmann cég már évtizedek óta piacvezető a kapuk és ajtók gyártásában. Hazánkban már több mint húsz éve kapható ez a kiváló minőségű garázskapu. A német cég kezdetben acél ajtók gyártásával foglalkozott, még a két háború között.

Majd az ötvenes évektől, az autók elterjedésével a háztartásokban szükségessé vált a garázskapu is, így jó időben volt a cég jó helyen. A családi vállalkozásból a folyamatos újításoknak és tökéletesítéseknek, valamint a minőség megtartásának és a jó üzletpolitikának köszönhetően a Hörmann cég ma európai piacvezető.

Beszállító cégei is túlnyomó részben az európai kontinensről kerülnek ki. Csak néhány alkatrésze készül a Távol-Keleten, illetve Amerikában, de ezeknek is szigorú minőségi kritériumoknak kell megfelelniük.

Ugyanis ha nem működik minden tökéletesen, az egész cégre rossz fényt vet. A minőségnek és megbízhatóságnak köszönhetően ez a garázskapu hosszú évek alatt elnyerte a vásárlók bizalmát. Természetesen, ehhez hozzájárul a profi szerviz és szerelés is.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás