Fog implantátum jótékonysági akció keretében

Jótékonykodni igazán nemes dolog és nemcsak annak segítünk ezzel, akivel jót teszünk, de a mi lelkünket is jóleső érzés fogja átjárni utána. Nem is gondolná az ember, hogy mennyiféle módon lehet karitatív tevékenységet végezni. Példának okáért, ebben a cikkben a fog implantátum a jótékony cselekedet tárgya.

A Dental Center tisztában van azzal, hogy sokan nem engedhetnek meg maguknak ilyen beavatkozásokat, azonban feltétlenül szükségük lenne rá. Felkerestek néhány ilyen illetőt és ingyenesen végeztek el rajtuk a fog implantátum beültetést.

A kezeléseket követő interjúkból kiderült, hogy az érintett személyeknek ez sorsfordító volt, hiszen nemcsak magabiztosan mosolyognak azóta, de a beszédük is sokkal érthetőbbé vált és bizony az étkezéseik minősége is jelentősen javult.

Sok interjú és élménybeszámoló olvasható az oldalon, ami már csak azért is nagyon üdítő, mivel a fog implantátummal kapcsolatosan nem igazán szoktak élménybeszámolókat tartani. Olvassa el a történeteket és engedje, hogy jóleső érzés járja át!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás