FM transmitter kábel nélkül

FM transmitter

Főleg a régebbi típusú autóknál fordul elő, hogy a DVD és CD lejátszás nem működik, csak a rádiót lehet hallgatni. Azonban nem mindenki szeret reklámokkal tűzdelt adást figyelni vezetés közben. Hosszabb utaknál jöhet jól egy FM transmitter, ami vezeték nélkül is használható. Tulajdonképpen hasonlóan működik, mint egy pendrive, amit MP3 lejátszóval kombináltak. Az eszköz esetében kell keresni egy üres FM sávot, majd arra ráhangolni. Azonban ez sem egy ördöngösség, bármennyire is bonyolultan hangzik. Az FM transmitterhez még távirányító is jár.

Ezzel egyszerűen tudja váltogatni a számokat vagy a kedvenc részekhez tekerni a zenéket. Az extremepoint.hu webáruházban megtekinthető termékek igazán jó minőségűek, ráadásul bárkinek megvásárolhatóak. Fontos megemlíteni, hogyha nem tud dönteni a különféle transmitterek között, akkor kérje ki a kollégák tanácsát! Az FM transmitter ugyanis sokféle változatban létezik, amelyek között nem biztos, hogy mindegyik igazodik az Ön igényeihez. Ilyenkor célszerű a tapasztalt szakembereket is megkérdezni.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás