Festett fal dekoráció a gyerekszobába

Már a baba érkezése előtt is akadnak olyan szülők, akik buzgón készülnek rá és nagyon szép szobát készítenek neki. Attól függően, hogy fiút vagy lányt várnak, a falak színei igazodnak hozzá. A fal dekoráció most sem hiányozhat. Az aranyos mesefigurákkal teli képeken túl, vannak olyan családok, akik a falra is szívesen pingálnak virágokat, felhőket, holdat és csillagokat.

Amikor a gyerek már nagyobb, a legújabb rajzfilmek főhősei kerülnek fel. Ha túl bonyolult ezt megvalósítani, felfogadhat képzőművészeket vagy ügyes kezű szobafestőket, akiknek könnyű munka a mesés fal dekoráció elkészítése. Napjainkban a Marvel főhösei is helyet kapnak a falakon, de mégis jellemzően több gyerek óhajt Minnie és Mickey egeret, Micimackót, esetleg Garfield-ot.

A legújabb fal dekoráció modellek között töretlen sikert aratnak a Verdák, valamit a Jégvarázs szereplői. Oldalunkon hasznos cikkeket olvashat erről, a megvalósításhoz pedig egy profi sminkmestert is ajánlunk. Ezen felül megtekintheti a legfrissebb munkáit, hátha innen is tud inspirálódni.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás