Fájdalomcsillapító készítmények különböző fájdalmakra

Fájdalomcsillapító
Fájdalomcsillapító

Minden betegségnek megvannak a maga kiváltó okai. A legtöbb betegségnek lelki okai vannak, de nemcsak ez az egyetlen kiváltó ok létezik. A leggyakrabban azt tesszük, hogy a problémát magát próbáljuk megszüntetni és nem az okot, annak ellenére, hogy tudjuk, nem ezt kellene tegyük. Tehát, a fájdalomcsillapító megszünteti a fájást, de magát a problémát nem oldotta meg. Ennek ellenére, az elhanyagolt betegségeinkre, problémáinkra kiváló megoldást jelent a fájdalomcsillapító. Vegyük például a fogfájás esetét. Biztos mindenki tudja, hogy egy lyukas fogra nem jelent megoldást a fájdalomcsillapító, viszont kihúzhat bennünket a bajból akkor, hogyha fájás esetén egyet beveszünk belőle. De nemcsak a fogfájás ilyen, hanem ott van például a fejfájás, vagy a fülfájás is, ami szintén egyik percről a másikra törhet ránk. Akkor már hiába bánkódunk azon, hogy bárcsak elkerültük volna a huzatot, vagy a nagy napsütést, ami esetlegesen a fejfájást, vagy a fülfájást okozta, akkor csak megoldásokat keresünk, fájdalomcsillapítóhoz nyúlunk.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás