Fából készült Hape játékok

A szülők körében jól ismert cég története az 1980-as évekig nyúlik vissza, amikor 3 hasonló gondolkodású ember egy vállalkozásba kezdett. Azóta majdnem 4 évtized telt el és a Hape játékok a legtöbb európai országban nagy népszerűségnek örvendenek. A kezdetben kicsi cég hatalmas vállalattá alakult, a fennállása alatt pedig igazi óriássá nőtte ki magát a gyermekjátékok piacán.

A cég hitvallása, hogy a gyermekeké a jövő. Éppen ezért gondoskodni kell róluk és csak a legjobbat kell adni nekik, felébresztve bennük a természet és a környezet iránti szeretetet. Ezen elvek alapján, a Hape játékok kizárólag fából készülnek. Néhány felnőtt bizonyára megmosolyogja, amikor azt hallja, hogy fából készült játékok.

Ez azért van, mert régen láttak ilyen típusú termékeket, amelyek egyszerűek és unalmasak voltak. Ez viszont nem mondható el a Hape játékokról, amelyek nemcsak a gyermekeknek, hanem a szüleiknek is örömet okoznak. Ezek a modellek senkit sem hagynak közömbösen, mert nyilvánvaló, hogy a gyermekek iránti nagy szeretettel és törődéssel készülnek.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás