Esztétikusan kialakított vászonkép

vászonkép
vászonkép
Sokat lehet hallani arról, hogyan tudjuk lakásunkat úgy dekorálni, hogy az minimális összegbe kerüljön és a hatás mégis szép, egyedi legyen. Érdemes megpróbálni a falmatricát. A különböző minták, színek és alakzatok segítségével, még az egyhangú szobákat is fel lehet dobni. A vászonkép igazi újdonságnak számít. Rámára erősített képről beszélünk, amire bármilyen minta, rajz vagy grafika elképzelhető. A ráma lehet hagyományos, de akár rejtett is, így nem rontja a vászonkép összhangját.

A kép elkészítéséhez vízbázisú nyomtatási technológiát használnak fel. Ennek köszönhetően nem kell aggódni a környezetünk védelméért sem, hiszen a képek elkészítéséhez nem használnak semmiféle vegyszer. A nyomtatásnál a színek nem fognak még évek múlva sem megváltozni, fakulni vagy halványodni. A vászonkép választéka nagyon széles, így mindenki megtalálja az igényeinek megfelelőt. Bárhová elhelyezhető, nemcsak a nappaliban vagy a hálóban mutat jól, hanem a konyhában és a mosdóban is. Online megvásárolható.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás