Észak Korea a Sony ellen – a részletek

rackforest.hu
rackforest.hu

Észak-Korea a világ egyik leginkább elszigetelt diktatúrája. A Sony ellen intézett virtuális támadás hátterében egyelőre nem lehet biztosan tudni azt, hogy ők lehettek, azonban számos szál mutat erre. A rackforest.hu oldalon olvashatja, hogy nemrégiben az észak-koreai vezetés megfenyegette a Sonyt, ha vígjáték készül az országról, akkor támadást intéznek. Ez meg is történt, amely szerencsére csak a világhálón következett be. Ezt a támadást azonban az ország visszautasította, mondván, nem ők követték el, de üdvözlik.

A rackforest.hu cikkében az áll, hogy egyre több az a jel, amely megerősíti, hogy mégis ebből az országból érkezett támadás a cég ellen. Nagy kárt okoztak, rengeteg adat került törlésre a merevlemezekről, illetve mielőtt ez megtörtént volna, le is mentette őket a behatoló. Ha szeretne bővebben olvasni arról, hogy a Sony milyen támadásnak volt kitéve Észak-Korea részéről, akkor kattintson a cikk elején a rackforest.hu linkre! Várja Önt is a honlap és ismerkedjen meg a szerverszolgáltatásokkal is!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás