ESE POD, a könnyen elkészíthető kapszula

Az ESE POD elkészítése gyorsan megy
Az ESE POD elkészítése gyorsan megy

Napjainkban az emberek sokféle technikai berendezést használhatnak, amelyekkel egyre könnyebbé válnak a mindennapok. Természetesen minden berendezést meg kell vásárolni, ugyanakkor az ára minden kütyünek előbb-utóbb visszajön. Az ESE POD párnákat elkészítő kávégép is remek megoldást nyújt a finom feketeital elkészítéséhez.

Ennek a rendszernek tulajdonképpen több jó tulajdonsága is van, ezért mindenképp érdemes beszerezni egyet. Az ESE POD elnevezés nemcsak a kávéfőzőre vonatkozik, hanem a kis kapszulákra is, amelyekből ízletes frissítő italokat lehet készíteni. Ezekről a párnácskákról azt kell tudni, hogy régen csak a vendéglátóiparban voltak kaphatóak, azonban ma már bárki rendelhet ilyeneket.

Az ESE POD kávépárna többféle ízben megrendelhető a Cafeme webáruházából, amit a www.cafeme.hu címen érhet el. Ebben a webshopban kétféle gépbe való kapszulákat lehet beszerezni a Senseo 60, míg az ESE POD párnák 44 milliméteresek, ezért vásárláskor a paramétereknél erre az adatra mindenképp oda kell figyelni.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás