Erkélyajtó szigetelés a hideg ellen

Erkélyajtó
Erkélyajtó

Ha lakásfelújításon gondolkodik, akkor érdemes a nyílászárókra is költeni. Ha régi, elnyűtt ablakait szeretné lecserélni, akkor érdemes olyan céget választani, amelyik a falazási költségeket is jó áron nyújtja a vásárlók részére. Az erkélyajtó szigetelés is fontos, hiszen ott is könnyedén bejuthat a hideg. A hideg idő egyre közelebb van, így a hideg ellen már most is érdemes valamilyen formában védekezni. A hűvös idő közeledésével az ablak, ajtó mellé is fel kell ragasztani a szigetelőszalagokat, hogyha egy régebbi típusú ablakról, erkélyajtóról van szó.

Természetesen ez csak akkor jelent megoldást a problémára, ha nem szeretne költeni új ablakokra az idei évben. Az ablakok mellett lévő csíkok csak rövidtávra jelentenek megoldást a hideg ellen. Ezt addig tudja elhúzni, amíg előteremti az új nyílászárókra a kellő összeget. Higgye el, csak egyszer kell beruházni az új ablakokra, vagy erkélyajtóra. Már a fűtési szezon első napjától kezdve is érezhető lesz a változás. Az erkélyajtó körül is érezhető lesz a változás. Már nem fogja a függönyöket lebegtetni a szél, ezáltal pedig a fűtésre szánt költségeit is leredukálhatja.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás