Előre elkészített betonkerítés

Sokan vagyunk a csináld magad mozgalom lelkes követői, ami nagyon jó dolog és egy-egy munka elvégezésével büszkeség tölti el az embert. Sokszor azonban olyan projektekbe is belevágunk a nagy lelkesedésünknek köszönhetően, ami igencsak szakemberért kiállt.

Nemrégiben a betonkerítés szintén ide volt sorolható, azonban ez megdőlt akkor, amikor létrehoztak egy olyan rendhagyó rendszert, aminek a segítségével kőműves bevonása nélkül hajtható végre a művelet. Ráadásul a végeredmény tökéletesen megállja a helyét, még a legkritikusabb egyének előtt is. Ez a típusú betonkerítés úgy áll össze, hogy a paneleket előre megépítik a gyárban és így kerül kiszállításra az oszlopokkal együtt. A képekkel operáló, pontosan érthető útmutatónak köszönhetően pedig probléma nélkül lehet felállítani.

Ráadásul 20-25 métert is kivitelezhető egyetlen nap alatt. Ha most esetleg egy olyan betonkerítés lebegne a szeme előtt, ami nem sokkal néz ki jobban, mint egy ideiglenesen felhúzott rácshálós tákolmány, akkor kattintson most!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás