Eldobható bugyi szülés utánra

A medipack.hu oldal számos terméket kínál nemcsak kisbabáknak, hanem az anyukáknak is. Ilyen például az újdonságnak számító eldobható bugyi, ami a szülés utáni időszakban lehet az anyuka segítségére. Ebben az időszakban különösen fontos a higiénia fenntartása. A weboldalon található Babyono márkájú eldobható bugyi lehetővé teszi a test szellőzését, a kellemes anyagának köszönhetően.

Használata irritációt sem okoz, a gumiszalagok kellően rugalmasak, a derék és az ágyék tájékán is. Igazán kellemes viseletet biztosít a szülés után. A megvásárolt doboz 5 darab poliészter anyagú bugyit tartalmaz, az oldalon található mérettáblázat segítségével pedig kiválasztható a megfelelő.

Emellett a kismama termékek kategóriában található még tejszaporító tea, eldobható melltartóbetét, különböző vitaminok, tabletták, sőt, még szilikonos bimbóvédő is. Érdemes lehet ellátogatni már a babavárás időszakában az említett oldalra, hiszen megannyi termék közül lehet kiválasztani a leghasznosabbakat. Az eldobható bugyi megvétele kifejezetten ajánlott minden várandós nőnek.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás