Egyre népszerűbb a WMOC

A világhírű WMOC
A világhírű WMOC

A világon nagyon sok szórakoztató verseny létezik, amelyekről csak újságokból vagy hírportálokról szerezhetünk tudomást. A WMOC tulajdonképpen rövidítése a World Masters Orienteering Championships angol szókapcsolatnak, ezt a versenyt világszerte megrendezik.

A témája nagyon különleges, mivel sokakat vonz a tájékozódás és a sport. Turisztikailag igen kiemelkedő és jelentős esemény, ami 2011-es évben volt megszervezve. A Pécs környékén levő WMOC verseny a Baranya megyei környéken volt megszervezve. Ennek a megrendezett összejövetelnek az egyik kulcsfontosságú feladata volt, hogy információkat osszon meg, illetve figyelemfelkeltő cikkeket osszon meg a honlap látogatóival.

Ezt a weblapot a következő címen érhetjük el: wmoc2011.hu. A 2015-ös WMOC rendezvény Svédországban volt megszervezve július 26-án. A jelentkezés már három hónappal a verseny előtt megkezdődött, ami azért szükséges, hogy mindenkinek lehetősége legyen részt venni. A WMOC Szenior Tájékozódási Futó Világbajnokság mindenki számára ajánlott, hiszen nincsenek külön feltételei.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás