Egyénre szabott mezoterápia

Az intenzív mezoterápia
Az intenzív mezoterápia

Bármilyen orvosi vagy kozmetikai kezelés akkor a leghatásosabb, amikor a hatóanyag közvetlenül a kezelni vágyott területre kerül. A mezoterápia kozmetikai kezelés közvetlenül a bőr alá juttatja be a bőrfiatalító és feszesítő anyagokat, így tartós és intenzív eredményt váltva ki. A http://www.kozmetikastudio.hu/mezoterapia/ linken a Kozmetika Stúdió mezoterápiás kezeléseiről kaphat információt, valamint az árakat is megtalálhatja. A Kozmetika Stúdióban kétféle kezelés érhető el, az elektroporézises megoldás és a külön erre a célra kifejlesztett pisztollyal történő mezoterápia.

A hatóanyagok személyre szabottan kerülnek kiválasztásra és összeállításra, amit a kért módszerrel fognak bejuttatni a bőr alá, közvetlenül a kérdéses területre. Mezoterápia alkalmazható bőrfeszesítésre arcon, nyakon, dekoltázson, hajhullás ellen és hajerősítésre fejbőrön, de létezik úgynevezett testkezelés is, ami a cellulit, a striák és a zsír ellen veszi fel a harcot. Ha felkeltette figyelmét ez a kezelés, akkor máris foglalhat időpontot a http://www.kozmetikastudio.hu/mezoterapia/ linkre kattintva a lap alján.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás