Egyedi megjelenés xenon fényszóróval

Alacsony energiafogyasztású világítást szeretne a gépkocsijába, ami megbízható is? Nálunk ehhez megtalálhatja a szükséges eszközöket. A xenon fényszóró jelentős népszerűségre tett szert az utóbbi időben.

Az úton egyértelműen azonosítható egy olyan autó, amelyik ilyen típusú lámpákat használ, mivel a többségük jellemzően kékes árnyalatú fényt bocsájt ki. Ezt a típust egyre többen használják, a számos pozitív tulajdonság miatt, nevezetesen a jó megvilágítás, az időjárási viszonyoktól függetlenül, világosabb és intenzívebb fényszórás, valamint a más lámpákhoz viszonyított nagyobb fénysugár.

Amennyiben úgy dönt, hogy xenon fényszórót vásárol, fontos tisztában lennie annak pozitív tulajdonságaival. Ezeknek a lámpáknak sokkal magasabb élettartamuk van, mint a halogén izzóknak, mivel nem tartalmaznak izzószálakat.

Ez átlagosan 4 évet jelent. Jelentős különbséget mutat még a halogénekhez képest, a xenon fényszóró által kibocsátott fénysugár színe. A fény intenzitásának mérésére a színhőmérsékleti skálát használják.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás