Edilkamin Idro 50 vízteres kandallóbetét nyitott rendszerre alkalmazható

Edilkamin Idro 50 vízteres kandallóbetét

A kandallóbetét magas hatásfokkal és teljesítménnyel rendelkezik. Biztonságos fűtést tesz lehetővé, hiszen a szerkezete strapabíró. Gyakran alkalmazzák az esztétikuma miatt is, hiszen igazán kellemes látványt nyújt. Az Edilkamin Idro 50 vízteres kandallóbetét teste vastag acéllemezből készült. Lehetőséget nyújt az egész ház radiátoros rendszerének meleg víz ellátására, nagy teljesítményének köszönhetően. Az Edilkamin Idro 50 vízteres kandallóbetét sík üveges, oldalra nyitható ajtóval rendelkezik. A fűtéstér könnyen elérhető és biztonságosan vissza is zárható. A kandallóbetét kis méretekkel rendelkezik, így elhelyezése nem okozhat gondot. Üzemeltetése nem igényel speciális szaktudást. Az Edilkamin Idro 50 vízteres kandallóbetét, optimális fűtési helyzetben, mindössze hat kilogramm fát használ fel. A kandalló lehetővé teszi, hogy a téli időszakban mindenki nézhesse a lobogó tűz látványát. Családi házakban, a kandalló könnyen megteremti az otthonosság érzetét. A kandallóbetét kedvező áron vásárolható meg és biztosan nem fog csalódást okozni.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás