DPF tisztító, a motor egészségéért

DPF tisztító

Mindenki jogosan várja el az autójától, hogy amikor beül abba és elindul vele, akkor az kihozza magából a maximumot. Akár a munkahelyünkre igyekszünk vagy éppen kirándulni megyünk, nem megengedhető, hogy a motor rángasson, akadozzon és a gázolás során csökkenjen a teljesítmény. Ha ez megtörténik, akkor azonnal irány a szerviz! De alacsonyan tarthatjuk a költséginket a DPF tisztító folyamatos alkalmazásával.

A hajtóanyagokban többféle összetevő is megtalálható. A nagyfokú tisztítás ellenére, akadnak olyan részecskék, amelyek hajlamosak a kiülepedésre, megtapadásra. A DPF tisztító ezeket eltávolítja, majd megakadályozza, hogy a későbbiekben lerakódjanak. Akárcsak az emberi szervezetben az érhálózat, a levegő és üzemanyag ellátó rendszer is hasonló szerepet tölt be.

Bárminemű akadály keletkezése hátráltatja a működést és meghibásodáshoz vezet. A DPF tisztító mindezekkel megbirkózik és új életre kelti a járműt. Alkalmazzuk ezért folyamatosan és érezni fogjuk a különbséget! Az interneten könnyedén megrendelhető a termékcsalád minden tagja.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás