Dekoratív és színvonalas Blauberg ventilátor

Blauberg ventilátor

A szellőztetés többféleképpen megoldható, csak a megfelelő módot kell kiválasztani az adott épülettel kapcsolatban. Nemcsak ipari csarnokokban, de családi házaknál is lényeges a levegő időnként cserélődése. A Blauberg ventilátor széles körben alkalmazott terméknek számít. Lényeges, hogy a társasházaknál is megoldott legyen az elhasznált levegő eltávolítása. Ehhez tetőszellőztetőket is be lehet építeni, amelyek a különböző szintekhez is csatlakoztathatóak. A szellőzők egyik nyílása a lakásba kerül bevezetésre.

A másik fele pedig kivezetésre kerül a tetőn. A speciális eszköz akkor lép működésbe, amikor kellemetlen szagot észlel a légtérben. Ez a különleges kiegészítő elhelyezésre kerülhet a toalettben is, vagy esetleg a konyhában. A Blauberg ventilátor a főzésből és mosásból keletkező párát és gőzt is képes eltávolítani. A nagyszerű minőségű hangcsillapított ventilátorok által, hatékonyan megoldható a többlakásos társasházak és panellakások levegőcseréje is. A ventilátorok a mellett, hogy színvonalasak, még jól is néznek ki.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás