Curver doboz melegítéshez vagy fagyasztáshoz

Curver doboz

Az emberek a konyhájukat szeretik minőségi eszközökkel felszerelni. Annál is inkább, mert ezeket szinte mindennap használják. A Curver doboz direkt erre a célra van kifejlesztve, vagyis megállja a helyét akármelyik konyhaszekrényben vagy kamrában.

Ennek ellenére, még sokan nem hallottak felőle, pedig lehet pontosan erre lenne szükség. A Curver doboz olyan anyagösszetétellel rendelkezik, ami pontosan a kitűzött célnak felel meg. Vagyis egy olyan doboz, amit melegítésre használnak, összetételében nem egyezik meg egy fagyasztós dobozzal. Ezt fontos elkülöníteni, hiszen a műanyagok nem egyformák, így különbözően reagálnak a külső változásokra. Tönkre is teheti a műanyag dobozokat, hogy nem arra használja, amire gyártva lett.

Mindegyik Curver doboz oldalán talál egy aprócska jelzést, ami segít eligazodni abban, hogy mire használható a leghatékonyabban. Ettől lehetőleg semmilyen körülmények között ne térjen el, hiszen a műanyag részecskék közötti kötéseket bonthatja fel, a nem megfelelő kezeléssel.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás