Csodaszép Rialto híd

Rialto híd
Rialto híd

Velence városa igazán népszerű és rengeteg látnivaló várja évről-évre a turistákat. Amennyiben Ön sem volt még soha sem Olaszországban, azon belül is Velencében, akkor a velenceikarneval.net oldalon elolvashatja a teendőket. A Rialto híd igen híres, mivel ezt nevezik Velence egyik lerégebbi és leghíresebb látnivalójának. Köztudott, hogy Velencét a hidak keresztül-kasul átjárják. Egyik épületből a másikba vezetik az embereket, valamint egyik kerületből a másikba mehetnek át a lakók és a látogatók. A speciális híd igazán szép és esztétikus is.

A különleges híd a Canal Grandén helyezkedik el. A legrégebbi hídnak számító építmény magyarul nem mást jelent, mint magas partot. A szavak összevonásából alakult ki a Rialto. A létesítmény sokkal magasabban feküdt, mint Velence bármelyik része, így ezt a szakaszt kevesebbszer öntötte el a víz. A Rialto híd népszerű és látogatott is. Amikor Velencébe ellátogatnak a turisták, akkor a gyönyörű hidat nem hagyják ki. Sőt! Teljesen nyilvános, így bárki átsétálhat rajta.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás