A CCTV kamera típusai és képességei

CCTV kamera

A biztonságtechnikai eszközök iránt egyre nagyobb a kereslet, mert a bűntények számának növekedése miatt, az emberek fokozott hangsúlyt fektetnek saját maguk és az értékeik védelmére. Az egyik legkeresettebb ilyen berendezés a CCTV kamera, ami közterületeken és magánterületeken is remekül helytáll.

Létezik kültéri és beltéri változata, amelyekből az előbbinél leginkább a strapabíró kialakítás és az elrettentő megjelenés a jellemző, míg az utóbbinál az esztétikus és modern kivitelezés. Az alkalmazott technológia alapján is kétféle CCTV kamera különböztethető meg, mégpedig a hagyományos analóg és a korszerű digitális változat.

Az analóg kamera alapjában véve alacsonyabb minőségű felbontást képes biztosítani, pont a jeltovábbítás módja miatt, de már létezik olyan modell is, ami egészen elfogadható felvételt készít, így aki ragaszkodik a jól bevált típushoz, az is dönthet egy magasabb színvonal mellett. A digitális CCTV kamera pedig már olyan részlet-gazdag képeket ad vissza, hogy a legkisebb dolgok is felismerhetőek rajta, így a legigényesebbek is bátran választhatják.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás