Brelil hajszérum az egészséges hajért

Olajos hajszérum

A hajápolás nem áll meg a hajmosás szintjén. A különféle samponok és hajformázó technikák eredményeképp, egy idő után élettelenné válhat, ilyenkor segítségül hívhatunk valamilyen hajmaszkot vagy olajos hajszérum készítményt.

Az ilyen szérumok rendszerint a kémiai anyagok mellett, természetes kivonatokat is tartalmaznak, fokozva ezzel a termék hatását. Nagyon népszerű a makadámia, dió, lenmag vagy argán olaj, amit vitaminnal dúsítanak és lehetőséget ad a haj gyors regenerálódására. Amennyiben hajszérum kell Önnek, javasolt megismerkednie a Brelil termékcsalád különféle készítményével. Extra fény elérése érdekében, száraz hajon is alkalmazhatjuk.

A különféle hajszérum ápolja a töredezett hajvégeket, extrém csillogást adva, sőt, rendszerint minden hajtípusra alkalmazható. A termékleírás segít kiválasztani a megfelelő szert a megviselt hajvégekre. Mindenképp térjen be webshopunkba! Használjon Ön is alacsony áron professzionális szépségipari készítményeket, a sampontól kezdve a hajolajokig!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás