Bizsu karkötő a hölgyeknek

Bizsu karkötő
Bizsu karkötő

A csecsebecsék mindig is óriási szerepet játszottak a hölgyek ékesítésében. Minden korban más és más volt a divat, de mindig ugyanazzal a jelentőséggel bírtak. Az ékszerek elsősorban a nők díszítésére szolgálnak. Azonban a férfiak sem vetik meg a mandzsettagombok, gyűrűk, karkötők, órák és nyakláncok viselését. A bizsu karkötő nem nemesfémből készül, hiszen a csecsebecsék lényege az utánozás és a minél alacsonyabb ár. A különféle ötvözetekből előállított ékszerek kísértetiesen hasonlítanak a nemesfémből készült változatokhoz.

Gyakran még a szakavatott szemnek is nehéz megkülönböztetnie egymástól az aranyból készült és az aranyozott kiviteleket. Napjainkban már egyre több nőn látni vastag karkötőket, amelyek egyszínűek és mindenféle díszítőelem nélkül kerülnek legyártásra. A divat változása nemcsak a ruháknál figyelhető meg, hanem az ékszereknél is. A különböző korokban csupán az ékesítő elemek kinézete változott. A bizsu karkötő lehet egyszerű fonott anyag, de akár több lánc összesodrásából és néhány kiegészítőből is elkészíthetik.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás