A beépíthető WC tartály praktikus megoldás

Beépíthető WC tartály

Otthonainkba, munkahelyünkön és tulajdonképpen minden épületben találkozunk különböző szaniterekkel. Van, amelyik szem előtt van, vannak viszont olyanok is, amelyek a föl mögött, elrejtve végzik dolgukat. A falon belüli beépíthető WC tartály egy ilyen funkcionális eszköz, amely a WC leöblítésére szolgáló vizet tárolja, kiürítés után pedig visszapótolja a vezetékes vízhálózatból.

A beépíthető WC tartály a hatékony működést ötvözi a diszkrécióval. Az előtétfalas rendszerhez használható megoldás mindig rejtve marad, csak egy öblítő gomb árulkodik annak hollétéről. A szabályozható öblítési mennyiség révén jelentős vízmegtakarítást lehet elérni.

Sokan nem is gondolnák, mennyi vizet engedünk feleslegesen a lefolyóba. Vásárláskor a tartály mellett találja a szereléshez szükséges csavar készletet és a bekötőcsöveket is. Ha minőségi beépíthető WC tartály vásárlásán gondolkodik, vagy csak információt szeretne szerezni, látogasson el a kazanstore.hu weboldalra és tekintse meg választékunkat és ajánlatainkat!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás