Barkácsbolt remek szerszámokkal

Barkácsbolt
Barkácsbolt

A szerszám igen sokrétű fogalom, azonban talán a legjobb megfogalmazás az lenne, hogy a különböző munkadarabok megformázásához szükséges eszköz. A szerszám lehet gépi és kézi kivitelezésű is. Működhet árammal és nélküle. A Tolnai Szerszám Kft. barkácsbolt többféle szerszámmal áll a vásárlók rendelkezésére. Az egyébként családi vállalkozásból indult kft, mára már jócskán kibővítette választékát. A vállalat már 1989 óta működik, azonban kínálatukat 2001-ben kezdték el nagyobb mértékben fejleszteni.

A Tolnai Szerszám Kft. amellett, hogy szerszámokat értékesít, még szervizeléssel is foglalkozik. Ha egy szerszám, amit tőlük vásárolt nem lenne megfelelő, vagy meghibásodna, akkor hibabejelentést is tehet a tolnaiszerszam.hu weboldalon. Ehhez csak a feladó, vagyis az Ön e-mail címére van szükség és magára a hiba leírására. A barkácsboltban mindenféle szerszámot, gépi, elektronikus berendezést és alkatrészt megtalál, amire a ház körüli munkáknál szüksége lehet. A barkácsolás ezután a Tolnai Szerszám Kft. termékeivel élmény lesz az Ön számára.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás