Barcelona iskolatáska kisiskolásoknak és tinédzsereknek

Cipzáras rekesszel ellátott, vastagon párnázott hát- és vállkiképzéssel készült iskolatáska érdekli, focikedvelő fiúknak? Olyan modellt keres, ami lehetőleg a Barcelona színeit adják vissza? Barcelona iskolatáska széles választékát találja meg a Táskagaléria webáruházban, ami minden igénynek megfelel, hiszen a modellek nagyok, kényelmesek, strapabíróak, ergonomikusak.

A Barcelona iskolatáska felsősöknek és középiskolásoknak egyaránt remek választás lesz, mivel vastagon párnázott hátrésze nagyon kényelmessé teszi a viselést. A vízálló anyag ellenáll az esőzésnek, havazásnak, az erős napsütésben pedig nem fakul ki. A Barcelona iskolatáska legnagyobb rekesze párnázott, így laptop vagy notebook szállítására is alkalmas.

Az oldalt található gumis zsebekben remekül elférnek az olyan apróságok, mint például kulacs. A mosása megengedett, lehetőleg kímélő programmal. A spanyol focicsapatot megjelenítő Barcelona iskolatáska mellé, tematikus tolltartót is rendelhet tőlünk, ezért csak kattintson az internetes oldalunkra!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás