Babzsákfotel felnőtt méretben

Babzsákfotel

Sok esetben a felnőttek is szeretnének olyan tárgyakat használni, amelyek kicsit visszaidézik a gyermekkorukat. A babszem.hu webshopban sokféle terméket megtalálhat, amelyek közé sorolhatóak a polisztirol gyönggyel töltött fotelek is. A babzsákfotel 130 cm magassággal és 80 cm szélességgel is rendelkezhet. Azonban, ezek a méretek az XXL méretű, óriási felnőtt babfotel adatai. Amennyiben Önnek is fontos a kényelem, akkor bátran rendeljen olyan árucikkeket, amelyek kiváló minőségű anyagokból készülnek!

Ha egy nagyobb méretű fotelt szeretne beszerezni, amit Ön tölt fel, akkor saját maga szabályozza, hogy mennyire legyen kényelmes az ülőfelület, tehát mindenképpen az áruházban érdemes szétnéznie. A babzsákfotel külső anyaga mosható, így egyszerűen tisztán lehet tartani. A tépőzárnak köszönhetően, amit a belső huzaton helyeztek el, bármikor könnyedén megoldható az utántöltés. Ha felkeltette az érdeklődését egy extra nagyméretű babzsákfotel, akkor az online webshopból rendelje meg minél hamarabb!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás