Az oszlopos gyümölcsfa rendkívül praktikus

Oszlopos gyümölcsfa

Sokan döntenek úgy, hogy betelepítik a kertjüket különféle fákkal. Az oszlopos gyümölcsfa azoknak lehet jó megoldás, akiknek sajnos kisebb alapterület áll a rendelkezésükre. Nagyon sok jó tulajdonsága van, többek között azért is szeretik olyan sokan, mert egyáltalán nincsenek oldalágai. Beleültethető ládába vagy dézsába, így a teraszt is díszítheti. Ha az udvarba vagy a kertbe telepíti, akkor nincs más dolga, mint egy megfelelő mélységű gödröt ásni. Ha a talaj tápanyagokban gazdag, akkor a fa hamar hoz majd gyümölcsöt.

Az oszlopos gyümölcsfa napos helyen fejlődik a legjobban. A kínálatokban rengeteg típus közül válogathat. Ha teheti, akkor szerezzen be többfélét, így változatosak lesznek a vitaminforrások! Az alma, a körte, a cseresznye, valamint a barack oszlopos gyümölcsfa is megtalálható a felhozatalban. Célszerű ezekből 1-2 darabot beszerezni, hiszen mindegyik más időszakban terem. Ha az internetes üzletekbe látogat, akkor számtalan közül válogathat. Itt a rendelést rendkívül egyszerűen elintézheti.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás