Az minőségi ingatlan adásvételi szerződésről mit jó tudni ?

Ingatlan adásvételi szerződésről mit jó tudni?

Ha telkek, házak vagy lakások eladásáról, esetleg megvásárlásáról van szó, akkor mindenképpen fel kell kérnie egy szakembert, aki mindenben a segítségére lesz! Az ingatlan adásvételi szerződésről mit jó tudni?

Sokan nincsenek tisztában azzal, hogy egy lakás, ház megvásárlásánál és eladásánál is akad bőven papírmunka. Azonban, mindez egy kellő tapasztalattal rendelkező szakember feladata, aki egyeztet az illetékes hatóságokkal is az ügymenetről. Ha már vásárolni szeretne egy ingatlant, akkor meg kell ismerkednie a foglaló jelentésével is. Ez feljogosítja arra, hogy az eladó másnak nem kínálhatja fel a szóban forgó tárgyat, lakást addig, amíg Ön ki nem fizeti, vagy le nem jár a megbeszélt fizetési határidő.

Ha addig nem fizeti ki a fennmaradó részletet, ameddig a fizetési határidő szól, akkor az eladó bármilyen kétség nélkül a foglaló megtartásával felkínálhatja másnak is megvételre a házat, lakást. Az ingatlan adásvételi szerződésről mit jó tudni? Mindent, amit a mohos-ugyved.hu weboldalon is megtalál.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás