Az internet Hajdúszoboszló területén szárnyal!

Stabil internet Hajdúszoboszló környékén
Stabil internet Hajdúszoboszló környékén

Gondja akadt a jelenlegi szolgáltatójával? A szörfölés a világhálón nem annyira gyors, mint amilyennek elképzelte? Kimondottan szárnyal az internet Hajdúszoboszló területén. Felejtse el az akadozásokat, az instabil kapcsolatot!

Az Invitel Zrt. akciós csomagokkal készült, Önnek mindössze ki kell választania a leginkább megfelelőt. Három eltérő ajánlat áll rendelkezésére, mindegyik gondosan megtervezve, mindenféle célcsoport számára.

Az első, Kolibri S nevű pakk 15 Mbit/s sebességű internetet jelent, ennek a havidíja E-számla esetén 3390 Ft. Érdemes megfontolni ez a lehetőséget, ugyanis ha az E-számla mellett döntünk, ami tulajdonképpen online felületen történő utalást jelent, akkor nem csupán kevesebbet fogunk minden alkalommal fizetni, hanem a természetet is óvjuk.

A vállalatnak nem kell papírt felhasználnia, mivel e-mail-ben értesít, mi pedig a számítógép segítségével intézzük a banki transzfert. A Kolibri M 30, míg a Kolibri L 60 Mbit/s gyorsaságú. Ne hezitáljon, hiszen az internet Hajdúszoboszló területén nagyon olcsó!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás