Az infraszauna segíti az izmokat

Infraszauna

A Nap melege és fénye létfontosságú a földi élet fenntartásához. Egész testünk és lelkünk képes feltöltődni a jótékony hatásának következtében. Mivel az infrafény megegyezik a napfény tulajdonságaival, az infraszauna kellemes, megnyugtató körülmények között ápolja testünket. Ez a technológia még csak néhány éves, de hatása megkérdőjelezhetetlen. Bizonyítottan jót tesz az ízületeknek, vérkeringésnek és a bőrnek is. Méregteleníti a szervezetet és kellemes közérzetet biztosít. Az infraszauna a fény több spektrumában sugároz.

A full spektrum sugárzóval ellátott kivitelek a leginkább hatékonyak, hiszen azok még mélyebbre hatolnak a szervezetbe és ott fejtik ki jótékony hatásukat. A jó hír, hogy több méretben kapható, ezért nagyobb társaságoknak is, de akár egyedül is lehetőség van az infraszuana kabin előnyeit kihasználva kellemes perceket eltölteni. Az egyszemélyes vagy sarokkabinok a lakás bármelyik részén elférnek, hiszen alig foglalnak helyet. A kezelésük egyszerű. A beépített digitális érintőpanel minden beállítást lehetővé tesz.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás