Az infraszauna kiváló segítség az alakformáláshoz

Mindnyájan látványos és tartós eredményeket szeretnénk, ha a testünk formálása, valamint a rugalmas, fiatalos bőr megtartása a cél. Ennek érdekében látogassunk el mielőbb egy wellness központba vagy fitneszterembe, ahol máris elkezdhetjük az infraszauna használatát! Amennyiben társaságot is vinnénk magunkkal, akkor válasszuk a 2, 3 vagy 4 személyes kabint!

Fürdőruhában vagy törölközőben érdemes használni és mindenképpen száraz testtel. Még ha le is zuhanyozunk előtte, ami egyébként ajánlott, akkor is töröljük magunkat szárazra mielőtt belépünk az infraszaunába! Végezhetünk kúrákat is, például méregtelenítés céljából vagy a fogyást segítendő. Ilyen esetben napi rendszerességgel, 3 héten keresztül, alkalmanként 30 percig élvezzük az infravörös sugarak jótékony hatásait! Ezt követően visszatérhetünk a heti 2-3 alkalomra, hogy megtarthassuk az elért eredményt. Természetesen önmagában nem hozza el a tökéletes alakot, hiszen az infraszauna használata csak egy kiváló, hatékonyságot fokozó kiegészítő lehet. Az egészséges táplálkozás és a rendszeres testmozgás elengedhetetlen!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás