Az infraszauna és a szolárium kapcsolata

Infraszauna
Infraszauna

Számtalan hasznos vagy hasznosnak mondott kezelés és kikapcsolódási lehetőség várja az arra nyitottakat, néha azonban már azt sem tudjuk, hogy mi mit jelent. Sóbarlang, szolárium, infraszauna és társaik. Utóbbi kettő egészen közeli kapcsolatban áll egymással. A szolárium ugyanis nem más, mint a természetes fénytartományból mesterségesen leválasztott ibolyán túli UV sugár. Az infraszauna pedig valami egészen hasonló, hiszen esetében a vörös sugarakat választották le mesterségesen.

Az infraszauna széleskörű gyógyászati alkalmazása már régóta ismert és kedvelt tevékenység. Ugyanakkor kikapcsolódásra és töltődésre is tökéletes választás. Az infravörös fény hatására ugyanis, testünk a szó szoros értelmében fürdik a melegben és a fényben. Ez azért lehetséges, mert az infravörös fény a Nap láthatatlan sugárspektrumának részeként képes behatolni az emberi szövetekbe, ilyenkor pedig rezonancia jön létre, ennek pedig számtalan jótékony hatása van. Ilyen kellemes hatása van annak is, ha az infraszauna mellett döntünk.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás