Az infrapanel számos előnye

Infrapanel

Amióta az ember a szolgálatába állította a tüzet, folyamatosan foglalkoztatja a gondolat, hogy miként lehetne minél gyorsabban, egyszerűbben és olcsóbban kellemes hőmérsékletet elérni a lakóterében. Az infrapanel, mint fűtőelem látványa megdöbbentő lenne a régebbi korok képviselőinek, hiszen letisztult formája nagyon távol áll a hatalmas méretű kazánoktól, de még egy gázkonvektortól is. Kövek hosszas és fáradtságos összeütögetésétől, fadarabok dörzsölésétől eljutottunk odáig, hogy néhány gombnyomással beállíthatjuk a számunkra kellemes hőfokot.

De nem csupán esztétikus megjelenése az egyetlen előnye, mivel rendkívül könnyen felszerelhető, mégpedig a helyiség akármelyik falára, még a plafonra is. Elhelyezkedésétől függetlenül, egyenletesen fel fogja melegíteni a termet és még a pénztárcánkat is óvja, ugyanis energiát takarít meg nekünk. Az infrapanel javára írható az is, hogy kismértékben mozgatja csupán a levegőt, így egyáltalán nem kavarja fel a port és az egyenletes felmelegedés miatt, nem csapódik le annyi pára.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás