Az ezotérikus kövek szerepe az életünkben

Holdkő

Napjainkban egyre többen kezdenek érdeklődni a spiritualitás, ezotéria vagy épp a reiki iránt. Sokan veszik igénybe a különböző egészségügyi problémájuk enyhítésére a kézrátétellel történő kezelést és a különféle kristályok pozitív erejét.

Ezek egyike a holdkő, ami rendkívül jótékony hatásait legfőképp a hölgyekre fejti ki. Nagy segítséget nyújt a meddőség kezelésében, a hormonháztartás eltérő bajaiban, sőt, a klimax tüneteit is enyhíti. Rezgése gyengéd és kellemes. Feltöltéséhez nincs szükség egyébre, mint a Hold fényére, ezért bátran tegyük ki éjszakára a szabadba.

A holdkő több színben is megtalálható, az átlátszótól egészen a kékes árnyalatig. Újhold vagy telihold idején ajánlott a párna alá tenni, mert semlegesíti ezek nyugtalanító hatásait, mint például az alvászavarokat, a nyugtalanságot és a rémálmokat. A holdkő a Rák, a Bak és a Halak csillagjegyek szerencsekövének is előszeretettel nevezik. Ne habozzon tovább, hanem rendelje meg minél hamarabb, mivel számos pozitív változást hozhat!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás