Az energetikai tanúsítvány mérvadó lakásvásárláskor

Energetikai tanúsítvány
Energetikai tanúsítvány

Amennyiben Ön is lakásvásárlás előtt áll, valószínűleg szeretné egy olyan helybe fektetni a pénzét, amely a külső kényelem mellett könnyen fenntarthatónak is bizonyul. Ezért létezik egy olyan minősítési bizonyítvány, ami mindent elmond a megvásárolni kívánt ingatlanról, amit csak tudnia kell. Az energetikai tanúsítvány abban segíti az Ön választását, hogy kimutatja, mennyire éri meg befektetni az adott építménybe, illetve milyen esetleges változtatásokat kell a jövőben majd kiviteleznie.

Ha egy ilyen zöldkártya kerül a kezébe, akkor sokkal könnyebben el tudja majd dönteni, hogy nem csak jól néz ki az a lakás, és nem csupán kecsegtető az ajánlat, hanem mindezek mögött valódi értéke is van. Megéri alaposan megvizsgálni tehát ilyen szempontból is leendő otthonát, már csak azért is, mert ha nincsenek is nagy gondok az energiafelhasználásával, Ön a későbbiekben kisebb befektetés árán is továbbfejlesztheti és korszerűsítheti lakását. Az energetikai tanúsítvány ezért mindenképp jó támpont lesz a vásárlás során.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás