Az Amerikai Istenek könyv bestseller volt

Amerikai istenek könyv

Az élet nem könnyű, mindig tartogat meglepetéseket, és kihívások elé állítja az embert. Dehát miért születtünk erre a bolygóra? Azért, hogy éljük át az élet örömeit, nehézségeit mind szellemileg, mind pedig testben.

Az Amerikai Istenek könyv kiválóan mutatja be azokat a fájdalmakat, örömöket, szenvedéseket és javakat, amelyeket egy börtönből szabadult, szerelmes, meggyötört ember lát. Azt hinné, hogy már minden jót és rosszat megélt, nem nyújt számára semmit az élet, csak szeretné nyugodtan és békében leélni a hátralévő éveit. Azonban az Amerikai Istenek könyv írója, Neil Gaiman bestseller kötete nem az ilyen közhelyek szerint íródott. Egyáltalán nem.

A főhős, miután elveszíti a legdrágább kincsét, a feleségét, elébe sodor egy új szereplőt, egy idegent, akin keresztül teljesen más szemszögből és más értékek alapján látja a világot, és csak azután döbben rá, hogy a mindennapi élet nyugodt felszíne alatt különös vihar tombol. Egy háború, amelynek tétje nem más, mint Amerika lelke. Az Amerikai Istenek könyv remek, izgalmas és érzelemdús olvasmány.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás